Schema

/Schema
Schema 2018-05-31T10:43:39+00:00

Schema

Öppettider v2-22

Måndag06.45-20.00
Tisdag08.45-20.00
Onsdag06.45-20.00
Torsdag08.20-17:00
FredagStängt
LördagStängt
SöndagStängt
  • VG = vattengymnastik
  • Familjebad finns på separat schema
  • Frukost finns efter morgonpassen onsdag och fredag
MåndagTisdagOnsdagTorsdagFredagLördagSöndag
07.00
VG Medel/Int
Heléne
09.00
Cirkel Gym
Pamela
07.00
VG Medel
Lotta
09.00
Cirkelpass 60+
Jeanette
07.00
VG Intensiv
Kristin
08.45
Cirkel Gym
Olika
09.00
VG Medel
Olika
09.00
Mammamage
Heléne
10.15
VG Medel
Kristin
09.00
Spinning
Lotta
11.45
VG Lätt
Carina
09.00
Spinning
Lotta/Jeanette
10.00
TRX
Olika
10.00
Pilates Lätt
Pamela
11.00
VG Lätt
Kristin
10.00
Power 60+
Sara
14.00
VG Medel
Jeanette
10.15
VG Medel
Lotta/Jeanette
11:15
Medicinsk Yoga
Sarah
10.15
VG Lä̈tt
Heléne
11.00
Mammamage 2
Lotta
10.15
VG Medel
Pamela
17.00
Pilates
Pamela
11.00
VG Lätt
Carina/Jeanette
11.00
VG Lätt
Carina
11:45
VG Medel
Lotta
11.00
VG Lätt
Lotta
17.45
VG Medel
Lotta
11.15
Medicinsk Yoga
Sarah
11.30
Power 60+
Pamela
13.15
VG Rörlighet
Pamela
11.00
Yin Yoga
Kristin
18.30
VG Medel Int
Pamela
11:45
VG Lätt
Jeanette/Lotta
11.45
VG Medel
Lotta
14.00
VG Medel
Lotta
14.00
VG Medel
Pamela
18.45
Spinning
Lotta
12.15
Cirkelgym
Sara
14.00
VG Medel
Jessica
15.30
VG Intensiv
Sara
17.15
Bodystep
Jeanette
16.15
VG Medel
Sara
16.15
VG Medel
Lotta
18.15
Bodybalance
Madde
17:00
Yin Yoga
Pamela
17.00
VG Medel
Carina
18.30
VG Medel
Annelie
18.00
Afrodance
Anneli
17.00
Spinning 30 min
Sara
19:30
Cirkelgym
Jessica
18.30
VG Medel
Sara
18.00
Pilates
Heléne
19.15
VG Medel
Annelie
18.30
VG Medel
Carina
19.30
Cirkel Gym
Kristin
19.00
TRX
Magnus
19.15
VG Intensiv
Heléne

Schema familjebad V 2-22

Måndag
Tisdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lördag
Söndag
08:00
08:45
09:30
13:15
08:45
14:45
07.45
11:45
13:15
15:30
08:45
14:00
11:3011:45

Schema familjebad V 23-26

MåndagTisdagOnsdagTorsdagFredag
08:0008:4507:4512:3008:45
08:4509:3008:3013:1509:30
09:3014:4509:1514:4514:00
13:1515:3011:4519:1514:45
14:4513:15
15:3015:30
19:1519:15

Schema  V 23-26

Måndag
06:45-20:00
Tisdag
08:45-20:00
Onsdag
06:45-20:00
Torsdag
08:30-20:00
Fredag
06:45-17:00
07:00
VG Medel
09:00
Cirkelgym
09:00
Spinning
009:00
Cirkelgym 60+
09:00
Spinning
10:00
Pilates Lätt
10:15
VG Medel
10:00
Power 60+
11:45
VG Lätt
10:15
VG Medel
10:15
VG Lätt
11:00
VG Lätt
10:15
VG Medel
14:00
VG Medel
11:00
VG Lätt
11:30
Power 60+
13:15
VG Rörlighet
11:00
VG Lätt
17:00
Pilates
12:15
Cirkelgym 60+
11:45
VG Medel
14:00
VG Medel
11:00
Yin Yoga
18:30
VG Medel
14:00
VG Medel
17:30
TRX
14:00
VG Medel
18:45
Spinning
17:00
Yin Yoga
18:30
VG Intensiv
18:30
VG Medel
18:15
Afrodance
19:15
Cirkelgym
18:30
VG Medel
19:00
Cirkelgym

Schema  V 31

Måndag
06:45-20:00
Tisdag
08:45-20:00
Onsdag
06:45-20:00
Torsdag
08:30-20:00
Fredag
06:45-17:00
07:00
VG Medel
09:00
Cirkelgym 60 min
07:00
VG Medel
09:00
Cirkelgym 60+
07:00
VG Medel
10:15
VG Lätt
10:15
VG Medel
09:00
Power 60+
11:45
VG Lätt
10:15
VG Medel
11:45
VG Medel
11:00
VG Lätt
10:00
YinYoga
14:00
VG Medel
11:00
VG Lätt
11:45
Pilates lätt
13:15
VG Rörlighet
11:00
VG Lätt
17:00
Pilates lätt
12:15
Cirkel 60+
14:00
VG Medel
14:00
VG Medel
16:15
VG Medel
18:30
VG Medel
17:00
Yin Yoga
17:30
TRX
18:00
VG Medel
18:30
VG Intensiv
18:30
VG Medel
19:00
Cirkel gym 45 min
19:15
Cirkelgym

Schema  V 32

Måndag
06:45-20:00
Tisdag
08:45-20:00
Onsdag
06:45-20:00
Torsdag
08:30-20:00
Fredag
06:45-17:00
07:00
VG Medel
09:00
Cirkelgym
07:00
VG Medel
09:00
Cirkel 60+
07:00
VG Medel
11:45
VG Lätt
10:15
VG Medel
09:00
Power 60+
11:45
VG Lätt
10:15
VG Medel
11:30
Power 60+
11:45
Pilates Lätt
10:00
Yin Yoga
14:00
VG Medel
11:00
VG Lätt
11:45
VG Medel
14:00
VG Medel
11:00
VG Lätt
18:00
VG Medel
12:15
Cirkel 60+
14:00
VG Medel
17:00
Yin Yoga
18:00
VG Medel
19:00
Spinning
17:15
YinYoga
18:30
VG Medel
19:00
Cirkelgym 45 min
17:30
VG Intensiv
19:15
Cirkelgym 45 min
19:15
Cirkelgym