Schema

Öppettider v 27-28

Måndag06.45-20.00
Tisdag08.45-20.00
Onsdag06.45-20.00
Torsdag08.45-17.00
Fredag06.45-16.00
LördagStängt
SöndagStängt
  • VG = vattengymnastik
  • Familjebad finns på separat schema
  • Frukost finns efter morgonpassen onsdag och fredag
MåndagTisdagOnsdagTorsdagFredagLördagSöndag
07.00
VG Medel/Int
Heléne
09.00
Cirkel Gym
Pamela
07.00
VG Medel
Lotta
09.00
Cirkelpass 60+
Jeanette
07.00
VG Intensiv
Lotta
08.45
Cirkel Gym
Olika
09.00
VG Medel
Olika
09.00
Mammamage
Heléne
10.15
VG Medel
Kristin
09.00
Spinning
Lotta
10.00
MedicinskYoga
Jenny
09.00
Spinning
Lotta
10.00
TRX
Olika
14.30
Yin Yoga
Heléne
10.00
Pilates Lätt
Pamela
11.00
VG Lätt
Kristin
10.00
Mammamage 2
Lotta
11.45
VG Lätt
Carina
10.15
VG Medel
Lotta
10.15
VG Lä̈tt
Heléne
11:45
VG Lätt
Lotta
10.15
VG Medel
Pamela
14.00
VG Medel
Jeanette
11.00
VG Lätt
Carina/Jeanette
11.00
VG Lätt
Carina
13.15
VG Rörlighet
Pamela
11.00
VG Lätt
Lotta
17.00
Pilates
Pamela
11.45
VG Lätt
Sara
11.30
Power 60+
Pamela
14.00
VG Medel
Lotta
11.15
Yin Yoga
Kristin
17.45
VG Medel
Lotta
11.45
VG Medel
Lotta
15.30
VG Intensiv
Sara
14.00
VG Medel
Pamela
18.30
VG Medel Int
Annelie
14.00
VG Medel
Carina
16.15
VG Medel
Lotta
17.15
Yin yoga
Heléne
18.45
Spinning
Lotta
17.15
Yin Yoga
Pamela
17.00
VG Medel
Carina
18.30
VG Medel
Jeanette
19.45
TRX
Jennie
16.15
VG Medel
Sara
17.00
Pilates
Heléne
18.30
Afrodance
Heléne
18.30
Afrodance
Anneli
18.00
TRX
Magnus
19.30
Cirkelgym
Jeanette
18.30
VG Medel
Sara
18.30
VG Medel
Carina
19.15
VG Medel
Jeanette
19.15
Spinning
Magnus
19.30
Cirkel Gym
Kristin
19.15
VG Intensiv
Heléne

Schema familjebad 23-27 & 32

Måndag
Tisdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lördag
Söndag
Stängt V23
08:00
08:45
09:30
11:00
11:45
14:45
09:30
11:45
12:30
14:45
07.45
08:30
09:15
11:45
13:15
14:45
13:00
14.45
Ej V 23 & 25
07:45
11:45
12:30
13:15
14:00
14:45
StängtStängt

Sommarschema V23-27 & 32

Måndag
06:45-20:00
Tisdag
09:30-20:00
Onsdag
06:45-20:00
Torsdag
09:30-20:00
Fredag
06:45-20:00
Stängt 6/611:45
VG Lätt
07:00
VG Medel
V25 Stängt pga utbildningStängt V25
V32 Stänger vi 12.00
07:00
VG Medel
12:30
VG Rörlighet
09:00
Spinning
10:15 Medicinsk Yoga
ej V25 & 27
07:00
VG Medel
09:00
Cirkel Gym
14:00
VG Medel
10:00
Mamma Mage
Ej V27 & 32
11,45 VG Lätt
09:00
Spinning
10:00
Pilates Lätt
Ej V26
17:00
Pilates
10:15
VG Medel
14:00
VG Medel
10:00
TRX
10:15
VG Lätt
18:00
Spinning
11:00
Yin Yoga
16.30 Pilates
ej V25
10:15
VG Medel
14:00
VG Medel
18:30
VG Medel
11:00
VG Lätt
17.45 Medicinsk Yoga
ej V32
11:00
VG Lätt
17:15
Medicinsk Yoga
19:00
TRX
14:00
VG Medel
18.30 VG medel/int
15:30
VG Medel
Ej V23 & 32
18:15
Afrodance
Ej V27
17:15
Yin Yoga
Ej V27
18:30
VG Medel/Int
18:30
VG Medel
18:15
Afrodance
18.45 Spinning
V32 18.00
18:30VG Medel/Int